Zamieszkaj w Fordonie


POZNAJ OSIEDLE WYZWOLENIA

Osiedle Wyzwolenia to projekt, w ramach którego zrealizowane zostaną nowe mieszkania w Bydgoszczy. Deweloper zaplanował wybudowanie dwóch czterokondygnacyjnych budynków, których dominującą cechą jest prosta elegancja, zapewniająca przyszłym mieszkańcom maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Projekt Osiedla uwzględnia takie usytuowanie budynków, aby przestrzeń między nimi wypełnić zielenią, a także zaspokoić potrzeby najmłodszych mieszkańców, poprzez przygotowanie placu zabaw o powierzchni ok. 50m². Do szczytu budynku nr 1 przylegać będzie pawilon handlowo-usługowy, w części  dwukondygnacyjny.

Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują indywidualne garaże w przyziemiach budynków oraz dodatkowe miejsca parkingowe znajdujące się na terenie posesji.

Na Osiedle składać się będzie 67 mieszkań o powierzchni od ok. 38m² do ok. 74m². Aby sprostać potrzebom klientów, najmniejsze z mieszkań zaprojektowano w układzie dwóch pokoi z aneksem kuchennym, zaś na powierzchni ok. 52m² mieszkańcy otrzymają już trzy pokoje z aneksem lub dwa pokoje z oddzielną kuchnią.

Jesteś zainteresowany

Zadzwoń: 52 322 86 20