Poznaj naszą ofertę


APRO INVESTMENT Sp. z o.o.

APRO Investment Sp. z o.o. jest spółką deweloperską działającą na rynku od kilku lat. Od początków swej działalności nieprzerwanie zajmujemy się realizacją obiektów komercyjnych, takich jak:

  • pawilony handlowe,
  • biurowce,
  • centra handlowe,
  • hale produkcyjne,
  • wielorodzinne obiekty mieszkalne

Nowe mieszkania i nowe lokale usługowe oferowane przez spółkę wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy szczegół. Zależy nam, aby każdy klient kupujący u nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby był wolny od troski.

Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu na rynku pierwotnym i związanym z tym doświadczeniem w sprzedaży nowych mieszkań w Toruniu oraz Bydgoszczy, nasza oferta odpowiada na rzeczywiste potrzeby osób poszukujących nowych mieszkań i zapewnia im komfortowe warunki do mieszkania. Pierwsza to prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy w ścisłym centrum, przy ul. Dworcowej 13. Druga to kameralny budynek przy ul. Kasztanowej 41, na lubianym przez Bydgoszczan Osiedlu Leśnym.

 Obecnie w tym segmencie rynku realizujemy dwie inwestycje w Bydgoszczy.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenia w procesach realizacji inwestycji komercyjnych (centra handlowe, stacje paliw itp.). W roku 2006 rozpoczęliśmy w Toruniu budowę pierwszego osiedla budynków wielorodzinnych.

Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale w projektach. Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów, oryginalnych rozwiązań i inspiracji do działań. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ciągle podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

Największym wyróżnieniem dla działalności naszej spółki jest satysfakcja i uznanie naszych klientów. Profesjonalność naszych działań została potwierdzona przyznaniem nagrody Grand Prix w konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2011 w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne za realizację obiektu Dworcowa 13 w Bydgoszczy.

Więcej o APRO INVESTMENT na stronie: 

www.apro.com.pl